Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Haags PVV-raadslid Willie Dille (53) overleden

Redactie

Het Haagse PVV-raadslid Willie Dille is overleden. De 53-jarige heeft zelf een einde gemaakt aan haar leven, bevestigt haar familie aan Omroep West.

Woensdag plaatste de politica een video op Facebook waarin ze verklaarde het slachtoffer te zijn geweest van een ontvoering en een verkrachting. Het raadslid vertelde ook deze week nog bedreigd te zijn wegens haar islamkritiek in de gemeenteraad.

"Met verslagenheid en intens verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega, strijdmakker, en bovenal vriendin Willie Dille. Wat haar is overkomen en vooral de reacties daarop kon zij niet meer verdragen'', schrijft de PVV Den Haag in een verklaring.

Denk jij aan zelfmoord? Neem contact op met 113 Zelfmoordpreventie via www.113.nl.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau