Chaos in Frankrijk na WK-finale; dode en twee kinderen zwaargewond
De Franse politie heeft afgelopen nacht de handen vol gehad aan de relschoppers en geweldplegers die de gewonnen WK-finale als aanleiding zagen om de stad onveilig te maken. Daarbij vielen meerdere gewonden.
Jonge kinderen
Onder de gewonden zijn twee jonge kinderen van drie en zes jaar oud. Zij raakten zwaargewond toen een motor op hen inreed in de Franse stad Nancy. De chauffeur sloeg op de vlucht.
Hulpdiensten werd het werken lastig gemaakt, is te zien op fimpjes die het internet rondgaan. Hordes met mensen klommen bijvoorbeeld op een brandweerwagen.
Dode in Annecy
In Annecy, even ten zuiden van Genève, kwam een man om die in een kanaal sprong en daarbij zijn nek brak, schrijft het AD. In Rouen werden zeven mensen opgepakt na een reeks van incidenten. Ook raakten twee journalisten gewond in die stad.
People climb on fire engines - making life very difficult for emergency services @1NewsNZ pic.twitter.com/FNVnS42GBC
— Joy Reid (@JoyReidTVNZ) July 15, 2018