Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

40 jaar cel voor Amerikaanse vrouw die haar dochtertje (2) wilde verkopen voor seks

Redactie

De Amerikaanse Sarah Peters (25) uit Texas heeft veertig jaar celstraf gekregen omdat ze had afgesproken met een man die haar wilde betalen om seks te hebben met haar dochtertje van twee.

De man was echter een undercoveragent in een onderzoek naar kindermisbruik, meldt de Britse krant Mirror.

Hij schreef via een online forum dat hij Peters 1200 dollar wilde betalen. Voordat de vrouw de man elkaar zouden ontmoeten ze de vrouw al naaktfoto's van haar dochtertje gemaakt en naar de man verstuurd.

Peters kon gelijk in de boeien geslagen worden op de plek waar ze met de man had afgesproken.

'Ongelofelijk dat een moeder hiertoe bereid is'

De rechter sprak in de rechtszaal geen goed woord over Peters. "Het is ongelooflijk dat een moeder in staat is om haar eigen dochtertje te verkopen voor seks."

"Onze burgers moeten zich realiseren dat deze zaken voorkomen in onze gemeenschap", voegde de rechter er aan toe.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau