Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Tieners bedreigen buschauffeur met keukenmes omdat ze gratis willen meerijden

Redactie

De politie heeft gisteren twee tieners aangehouden in De Ronde Venen die een buschauffeur hadden bedreigd met een keukenmes. De minderjarigen deden dat omdat ze gratis mee wilden rijden met de bus.

Toen de buschauffeur dat niet toestond en de jongens de keus gaf om te betalen, werd het mes tevoorschijn gehaald. De chauffeur drukte direct op zijn alarmknop, maar de jongens gingen er vandoor.

"Toen wij de signalementen van beide jongens helder hadden hebben wij een Burgernet-melding verstuurd", schrijft de politie op Facebook. "Dankzij een oplettende burger konden beide jongens korte tijd later worden aangehouden voor de bedreiging. Achteraf bleek dat de jongens minderjarig waren en beide in het bezit van een middelgroot keukenmes."

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau