Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Man aangehouden voor mensensmokkel, vrouw met twee kinderen gevonden in busje

Redactie

Op de N65 ter hoogte van Oisterwijk in Brabant is een man aangehouden op verdenking van mensensmokkel. Hij reed in een busje met zelfgemaakte kentekenplaten en viel daardoor door de mand.

Een alerte getuige zag dat er iets niet klopte aan de nummerplaten van het busje en meldde dit bij de politie. Een politiewagen die in de buurt was, zette de bestuurder vervolgens aan de kant, schrijft Omroep Brabant.

Bij de controle bleek dat de kentekenplaten inderdaad vervalst waren. Onder het kenteken bleek een bevestigingsplaat van België te zitten.

Drie buitenlanders in busje

In de auto zaten drie buitenlanders waarvan niet duidelijk was waarom zij daar zaten; een Eritrese vrouw en haar twee kinderen. De bestuurder is aangehouden op verdenking van mensensmokkel.

De Eritrese vrouw vroeg direct asiel aan en is met haar kinderen naar het asielzoekerscentrum in Ter Apel gebracht. De twee jonge kinderen kregen een troostbeer van de agenten.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau