Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Botsing tussen auto en trein in Groningen, persoon zit bekneld in voertuig

Redactie

Een trein en een auto zijn vanochtend op elkaar gebotst in Groningen. Dat meldt RTV Noord. Een persoon is inmiddels uit de auto, maar de andere inzittende zit op dit moment nog bekneld in het voertuig.

Hulpdiensten zijn massaal aanwezig. Ook is er een traumahelikopter opgeroepen, meldt de regionale omroep. De brandweer is op dit moment bezig om de tweede persoon uit de auto te bevrijden.

Het treinverkeer op de trajecten Groningen-Eemshaven en Groningen-Delfzijl is gestremd, meldt vervoerder Arriva. Ook het verkeer rondom de spoorwegovergang waar het ongeluk gebeurde heeft last van de botsing.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau