Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

VIDEO: Grote vechtpartij na amateurwedstrijd, shirt van tegenstander verbrand

Redactie

Na de wedstrijd tussen FC Tilburg en Madese Boys is een grote vechtpartij uitgebroken waarbij spelers en supporters met elkaar op de vuist gingen. Ook werd er een shirt van een FC Tilburg-speler verbrand en in de kantine opgehangen als trofee, meldt Omroep Brabant.

De wedstrijd begon om half drie en werd pas na strafschoppen beslist in het voordeel van FC Tilburg. "Door beide partijen zijn acties ondernomen die niet door de beugel kunnen", aldus secretaris Winy Broeders van de Madese Boys tegen de regionale omroep. "Er waren voorafgaand aan de vechtpartij provocaties van zowel publiek als spelers. Dat liep uit de hand. Maar het was ook snel weer voorbij."

Spelers van Madese boys zouden na afloop het shirt van FC Tilburg-speler Roshendley Saez hebben verbrand en in de eigen kantine hebben opgehangen als trofee. Omroep Brabant meldt dat er geluiden zijn opgevangen over een racistisch motief voor die actie.

Beelden van de vechtpartij:

Failed to load content from twitter.com. Status Code: 404

"Wij willen ons als bestuur verre distantiëren van racisme. Ik betreur het heel erg wat er is gebeurd", zegt Broeders. "Ik ben ervan overtuigd dat het van twee kanten is gekomen."

Beide clubs hebben contact over de vechtpartij. FC Tilburg gaat kijken of er nog verdere stappen worden ondernomen.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau