Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Nederlandse kunstenaar Neijhof vermoord in Schotland, buit tien pond

Redactie

De 38-jarige Nederlandse kunstenaar Jeroen van Neijhof is in zijn Schotse woonplaats Dundee om het leven gebracht. Dat meldt BBC. De kunstenaar woonde in Schotland en verkocht vanuit daar zijn kunst. Vrijdag werd hij aangetroffen in zijn woning.

Een 21-jarige man moest gisteren voor de rechter verschijnen. Hij wordt ervan beschuldigd Neijhof meerdere malen geslagen te hebben met een stuk hout, om hem vervolgens herhaaldelijk tegen het lichaam en hoofd aan te schoppen. Ook had het slachtoffer meerdere steekwonden, weet de Telegraaf.

De verdachte zou ook een kleine buit hebben gemaakt. Hij wordt verdacht van het stelen van tien pond en een doos. De inhoud van de doos is onbekend.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau