Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Toeriste neemt drankje en wordt verkracht door 10 hotelmedewerkers

Redactie

Een Britse vrouw is in oktober 2016 verkracht door 10 hotelmedewerkers in de Italiaanse plaats Sorrento, waar ze destijds als toeriste verbleef. Het onderzoek wordt nu pas gedeeld met het publiek.

De 50-jarige vrouw bracht haar laatste nacht door in het Mar Hotel Alimuri. Zij en haar dochter kregen een drankje aangeboden, waar een slaapmiddel in bleek te zitten. De vrouw werd vervolgens verkracht in een ruimte naast het zwembad.

Slechte gewoonten

"Daarna werd de moeder naar een bureauruimte gesleept en overgedragen aan een andere hotelmedewerker. Vervolgens werd ze door naar schatting een tiental mannen verkracht", verklaarde de Italiaanse politie.

De verkrachters maakten foto's en filmpjes van de daad, die ze deelden in een appgroep met de naam 'slechte gewoonten'.

Dochter

De dochter van de vrouw werd niet verkracht. Het is niet duidelijk of zij ook het slaapmiddel heeft binnengekregen.

Vooralsnog zijn vijf mannen geïdentificeerd. De rest wordt nog gezocht.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau