Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Van Der Valk-medewerker geeft twee drankjes weg en wordt ontslagen

Redactie

Een medewerker van Van Der Valk is ontslagen omdat twee gasten een gratis drankje hadden gekregen. De rechter besloot vandaag dat het ontslag onterecht was en dat de bekende keten de werknemer nog drie maanden salaris moet betalen.

De twee gasten kregen een glaasje buitenlandse drank op een besloten feestje in de Van Der Valk in hoorn. De drank was afgekocht voor het feestje, maar dat ging om bier, wijn en fris. De werknemer geef gelijk toe dat het een fout was, maar toch volgde er ontslag.

Diefstal

Volgens het bedrijf ging het namelijk om diefstal, meldt De Telegraaf. De rechter vindt dat echter veel te ver gaan. De werknemer was nog niet eerder over de schreef gegaan. Van Der Valk moet nu alsnog drie maanden salaris betalen aan de ontslagen werknemer. Het tijdelijke dienstverband is inmiddels afgelopen.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau