Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Gitaarleraar geeft misbruik 15-jarig meisje toe: ‘Ik ging ver over grenzen heen’

Redactie

Een 59-jarige gitaarleraar heeft het seksueel misbruik van een 15-jarig meisje toegegeven tijdens het hoger beroep van zijn rechtszaak. De man erkent nu seks te hebben gehad met de minderjarige leerling: "Ik ging ver over grenzen heen." Dat meldt het AD.

De rechtbank van Rotterdam veroordeelde de man in 2016 tot 36 maanden cel in de zaak. Hij werd ook schuldig bevonden aan het verspreiden van kinderporno. De man ging in hoger beroep en hoopt nu te ontsnappen aan zijn celstraf door te bekennen.

Twee jaar

De man gaf ten tijde van het misbruik in 2010 muziekles op middelbare scholen in Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen en Dordrecht. Het slachtoffer was toen 15 jaar. Het misbruik ging door over een periode van twee jaar.

De leraar misbruikte het meisje tijdens privéles. Hij zoende en betastte het meisje. Ook drong hij haar lichaam binnen met zijn vinger en gaf haar een erotische massage.

Het OM eist van de rechtbank dat de eerder opgelegde celstraf blijft staan. "Er was seks van een ruim 50-jarige man met een 15-jarig meisje. Daar is geen excuus voor", aldus de aanklaagster.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau