Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

VIDEO: Hooligans slaan Liverpool-fan met hamers en messen ziekenhuis in

Redactie

Voorafgaand aan de Champions League-wedstrijd van gisterenavond tussen Liverpool en AS Roma is een fan van de Engelse club zwaar gewond geraakt. Volgens Britse media zijn er tijdens de rellen messen en hamers gebruikt.

Het slachtoffer is een 53-jarige man. Hij is met zware verwondingen opgenomen in het ziekenhuis. De politie heeft twee Italiaanse relschoppers opgepakt op verdenking van poging tot moord. Liverpool is geschokt door het incident. "Onze gedachten zijn bij het slachtoffer en zijn familie", aldus de club.

Ook AS Roma heeft inmiddels gereageerd op het schokkende incident. "Een kleine minderheid van onze aanhang heeft de club te schande gemaakt'', zegt AS Roma. "Wij distantiëren ons hier volledig van."


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau