Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Ambassadeur: Geheime diensten VK achter aanval

Redactie

Voor de Russische ambassadeur in Londen staat inmiddels vast wie verantwoordelijk is voor het vergiftigen van oud-spion Sergej Skripal en diens dochter.

Zondag zei Aleksandr Jakovenko op de Russische zender NTV dat "deze provocatie" uitgevoerd is door de Britse geheime diensten, waarover staatspersbureau Sputnik bericht.

Hij komt tot die slotsom omdat het Verenigd Koninkrijk zijns inziens niet met feiten op tafel komt en weigert samen te werken met de Russen. "Dergelijke gang van zaken brengt ons tot de conclusie dat het een provocatie is die wordt georganiseerd door geheime diensten."

Volgens Jakovenko wil de Britse regering hiermee de aandacht afleiden van de brexit-onderhandelingen.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau