Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Fred Teeven duidt carrièreswitch: ‘Ik wil gewoon de komende jaren geen gezeur aan mijn kop’

Redactie

Fred Teeven rijdt sinds enkele maanden weer op de bus en dat doet hij met veel plezier. "Het is een jongensdroom die waarheid wordt op latere leeftijd", zegt Teeven in de volgende aflevering van Stand van Nederland, die woensdagavond wordt uitgezonden op NPO 2 om 20:25 uur.

Hij besloot na zijn politieke carrière ook weer op de bus te gaan rijden. Daarnaast heeft hij een eigen bedrijfje. "Op de vrachtwagen kan ik niet combineren met mijn eigen bedrijf en dit kan ik heel goed combineren met mijn eigen bedrijf", aldus Teeven.

Zijn nieuwe baan was absoluut geen statement van 'niet lullen, maar poetsen'. Teeven: "Ik wil alleen nog maar leuke dingen doen. Ik word gewoon van de zomer 60 en ik wil gewoon de komende jaren geen gezeur aan mijn kop."

Stand van Nederland gaat aankomende woensdag over de arbeidsmarkt in ons land. De afgelopen jaren trok de economie aan, kregen meer mensen een baan en steeg het aantal vacatures.

Kijk woensdagavond om 20:25 uur naar een nieuwe aflevering van Stand van Nederland op NPO 2.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau