Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Huisarts opgepakt om illegale medicijnenhandel

Redactie

Een huisarts uit Rotterdam is afgelopen week samen met een plaatsgenoot opgepakt vanwege illegale handel in medicijnen. Het gaat onder meer om kalmerende middelen, sterke pijnstillers en geneesmiddelen tegen seksueel overdraagbare aandoeningen, meldt persbureau ANP.

De zaak kwam aan het rollen toen de politie halverwege vorig jaar een anonieme tip kreeg dat een 55-jarige Rotterdammer zou handelen in medicijnen die alleen op recept verkrijgbaar zijn. De huisarts wordt ervan verdacht dat hij de recepten uitschreef voor de medicijnen die illegaal werden verhandeld. Hij was nog maar enkele uren per week aan het werk in zijn vroegere praktijk.

De politie vermoedt dat het tweetal al zeker een jaar op deze manier werkte. De Rotterdammers, die dinsdag werden aangehouden, zitten voorlopig nog vast.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau