Tv-criticus over opvolger Humberto Tan: ‘Niet het type dat op de tafel gaat dansen met Afrojack’
TV-criticus Angela de Jong noemt het vertrek van Humberto Tan bij RTL Late Night 'onvermijdelijk.' Dat schrijft de Jonge in haar column in het AD.
De presentator van de late-night show van RTL 4 liet gisteravond in zijn programma weten na dit seizoen te stoppen. Dat was niet zijn eigen beslissing, maar van de leiding van RTL. "Maar ik respecteer de beslissing wel", zei hij.
Trots op het programma
"De afgelopen vijf jaar heb ik met ontzettend veel plezier dit programma gemaakt, met de medewerkers die hier allemaal aanwezig zijn."
"Ik ben er trots op wat we hebben laten zien. We hebben een programma neergezet dat er nog niet was", sprak de geëmotioneerde Tan.
"Chapeau hoe hij dat heeft gedaan gisteravond", reageerde Angela de Jong in Goedemorgen Nederland. "Ik vind het heel moedig en heel knap dat hij dat zo doet in zijn eigen programma."
Twan Huys
De opvolger van Humberto Tan is Nieuwsuur- en College Tour-presentator Twan Huys. "Het wordt nu een radicaal ander programma", vertelt De Jong.
"Hij is eerst en vooral journalist en niet het type dat gezellig op tafel gaat dansen met DJ Afrojack."
"Hij wil natuurlijk de minister-president en de gasten van de dag, om zo het journalistieke gesprek van de avond te voeren. Maar of het nou specifiek bij RTL past, dat weet ik niet als ik heel eerlijk ben."