Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Vermeende pedofielen gelyncht door woedende menigte

Redactie

In het noordoosten van India heeft een woedende menigte twee mannen gelyncht. De mannen worden gelinkt aan de verkrachting en dood van een 5-jarig meisje, aldus NOS.

De mannen van 30 en 25 jaar werden door een een groep van ongeveer duizend mensen uit een konvooi gehaald en met stokken doodgeknuppeld. Hun lichamen werden vervolgens gedumpt.

Voorafgaand aan de lynchpartij eiste de groep dat de twee verdachten aan hen zouden worden overgeleverd, maar toen de politieagenten die de mannen begeleidden dat weigerden, brak er een groot gevecht uit. Hierbij raakten vijftien agenten gewond.

Het is niet de eerste keer dat mogelijke verkrachters worden gelyncht in het noordoosten van India: in 2015 werd een verdachte uit de gevangenis bevrijd en vervolgens naakt aan een touw door de straten gesleurd terwijl hij met stokken werd geslagen.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau