Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Politieagent in burger tweemaal mishandeld op zelfde dag

Redactie

Een Amsterdamse agent in burger is zaterdagmiddag tweemaal mishandeld door dezelfde man, zo meldt de website van AT5.

De agent was onderweg van werk naar huis, toen hij een man aansprak die op station RAI direct achter hem aanliep de betalingspoortjes door, zodat hij niet hoefde te betalen. De 35-jarige man begon direct daarop de agent te slaan.

De politieman besloot daarop de dader te volgen, terwijl hij zijn collega's belde om de mishandeling en zijn huidige locatie te melden. De man deelde vervolgens weer wat klappen uit aan de agent.

De man kon gelukkig aangehouden worden en is naar een politiecel gebracht waar hij de nacht moest doorbrengen. De agent heeft aangifte gedaan en kampt met blauwe plekken en een hersenschudding. De politie op zoek naar getuigen.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau