Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Nederlands slachtoffer Bataclan naar proces Abdeslam: ‘Wil hem in de ogen kijken’

Redactie

Ferry Zandvliet, een van de Nederlanders die aanwezig was in Bataclan tijdens de bloedige aanslag tijdens een concert, zal aanwezig zijn bij het proces tegen Salah Abdeslam, een van de daders. Dat zei hij in een Belgisch tv-programma waar VRT over schrijft.

"Ik wil die jongen in zijn ogen kunnen kijken", aldus Zandvliet. "Het is een soort film die steeds in mijn hoofd geprojecteerd wordt,” zegt hij. “Ik kan bijna iedere scène reproduceren. Eén dader heb ik goed gezien, twee anderen minder goed.”

Hij denkt dat het een heftige bijeenkomst gaat zijn, ook omdat er meer slachtoffers die bij het concert aanwezig zullen zijn. Toch denkt hij niet dat Abdeslam hem veel kan vertellen over die avond. "Ik geloof niet dat hij antwoorden gaat kunnen geven die bevredigend kunnen zijn", aldus Zandvliet


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau