Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Eerste snelweg afgesloten na gekantelde vrachtwagen

Redactie

De A9 van Alkmaar naar Amstelveen is deze ochtend afgesloten omdat ten hoogte van Badhoevedorp een aanhanger van een vrachtwagen kantelde. De ANWB heeft weggebruikers juist gewaarschuwd niet met een aanhanger de weg op te gaan, meldt persbureau ANP.

Verder veroorzaakt de storm vooralsnog weinig grote problemen voor het verkeer. Een woordvoerder van de ANWB laat weten dat de verkeerssituatie op de wegen vergelijkbaar is met die op andere dagen. Wel merkt de verkeersdienst dat mensen eerder dan normaal de weg op zijn gegaan.

Rijkswaterstaat waarschuwde voor een drukke ochtendspits omdat zware windstoten en buien veel hinder kunnen veroorzaken. Het KNMI heeft voor delen van het land code oranje afgegeven. Tussen 9.00 uur en 14.00 uur is de storm naar verwachting het hevigst. In Vlissingen is in de ochtend een zeer zware windstoot van 106 km per uur gemeten, aldus het KNMI.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau