BREAKING: ‘Sharleyne (8) gewurgd voor ze van flat viel’
De achtjarige Sharleyne is waarschijnlijk gewurgd voordat van de flat in Hoogeveen afviel. Dat blijkt uit een nieuw forensisch onderzoek waarover de Telegraaf bericht.
Daarnaast heeft een bewoner volgens de krant een belangrijke verklaring afgelegd waaruit zou blijken dat het meisje van de flat is gegooid. De moeder van het meisje zit op dit moment vast en wordt verdacht van moord.
LEES OOK: BREAKING: Moeder opgepakt na dodelijke val van 8-jarige Sharleyne
Het openbaar ministerie brengt het nieuws volgende week naar buiten, maar de advocaat van de vader van Sharleyne, Sébas Diekstra, bevestigde het verhaal vandaag al aan De Telegraaf.
Het meisje viel op 8 juni 2015 naar beneden van de tiende verdieping van de flat waar ze samen met haar moeder woonde. Destijds werd geconcludeerd dat er niet bewezen kon worden dat het meisje door toedoen van anderen was overleden.
Eerder deed forensisch patholoog Frank van de Goot in het WNL-programma Doden Liegen Niet onderzoek naar de dood van het meisje. Hij concludeerde destijds dat het aannemelijk was dat Sharleyne naar beneden was gegooid.
Aanstaande zondag schuift hij aan bij WNL Op Zondag (zondag, 9:30) om te vertellen over deze zaak en een nieuw seizoen van Doden Liegen Niet, dat maandag aanstaande van start gaat (21:15).