Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Weer sneeuw: code geel in deze delen van het land

Redactie

Het KNMI heeft voor Drenthe, Overijssel en Groningen opnieuw code geel afgekondigd. Volgens het weerinstituut kan het op de weg daar gevaarlijk zijn door gladheid.

Wijnand Zwaan van de ANWB onderschreef vanochtend in Goedemorgen Nederland het gevaar, alhoewel hij dit net anders plaatste. "Vooral in Flevoland, Gelderland en het zuiden van Drenthe, daar vallen winterse buien, en de sneeuw die daar valt die blijft even liggen, ook op de snelwegen", aldus Zwaan.

De donderdagochtendspits is vaak een van de drukste van de week, hetgeen de risico's op de weg volgens de ANWB vergroot. Toch sprak Zwaan van een situatie die "niet extreem" te noemen was.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau