Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Man gooit spekblok in moskee: 15 jaar de cel in

Redactie

De Amerikaanse Michael Wolfe is veroordeeld tot een gevangenisstraf van vijftien jaar, omdat hij een stuk spek in een moskee had gegooid in Florida. Dat meldt Florida Today.

De man had in 2016 ingebroken in de moskee. Waarom hij het gebedshuis betrad en er een blok spek achterliet is niet bekend. De man werd in een andere zaak, een gewapende overval, vrijgesproken.

Een woordvoerder van de rechtbank laat weten dat Wolfe het vandalisme heeft bekend. De man was niet de eerste die een dergelijke daad pleegde. In die periode waren er meer soortgelijke acties. De moslimgemeenschap in Amerika uitte destijds hun zorgen over de anti-islamitische aanvallen in het land.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau