Man houdt zelf drie Duitse dieven aan na auto-inbraak
Een 28-jarige man uit Oostkappelle heeft gisterenavond zelf drie dieven aangehouden. De drie Duitse tieners hadden spullen uit zijn auto gestolen. Hij ging er vervolgens zelf achteraan, meldt de politie.
Rond 23:00 zag de man dat er drie jongens weglopen bij zijn auto. Opvallend genoeg brandde de binnenverlichting van het voertuig. De man besloot de jongens te volgen en zag dat één van hen wat weggooide in de bosjes. Toen hij een kijkje nam bleken dat zijn spullen te zijn.
Hij hield het drietal vervolgens zelf aan en belde de politie. Agenten fouilleerde het drietal en troffen nog meer gestolen voorwerpen aan. De tieners van zestien en zeventien jaar mochten naar huis, maar moesten zich vandaag met hun ouders op het politiebureau melden.