Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Jelle Brandt Corstius: ‘Ik ben op het werk verkracht’

Redactie

Jelle Brandt Corstius is in het 'prille begin' van zijn televisiecarrière op het werk gedrogeerd en oraal verkracht. Dat schreef de tv-maker gisteravond in Trouw. De dader probeerde hem daarna anaal te verkrachten waarop Corstius op de vlucht sloeg.

Brandt Corstius schrijft dat hij de dader graag bij naam wilde noemen, maar dat hij bij gebrek aan ondersteunend bewijs juridische repercussies vreest. "Het is zijn woord tegen mijn woord", schrijft Brandt Corstius. "Er zijn geen getuigen, ik ken – voorlopig – geen andere incidenten. Als het tot een rechtszaak zal komen is de kans groot dat hij mij succesvol beschuldigt van smaad, en ik een tweede hypotheek op mijn huis kan nemen om de schadevergoeding te betalen."

Volgens Brandt Corstius heeft aangifte doen geen zin omdat de zaak inmiddels verjaard is.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau