Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Politie vindt overleden kind in auto

Redactie

De politie heeft gisteravond een overleden kind aangetroffen in een auto, vlakbij een politiebureau in Assen. De bestuurder is opgepakt, meldt RTV Drenthe.

De man wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van het kind. Hij zocht zelf contact met agenten die aan het werk waren. Bij het voeren van een gesprek troffen de agenten vervolgens het overleden kind aan.

De man werd meteen aangehouden. Volgens de omroep is het slachtoffer een twaalfjarig meisje uit Hoogeveen. Haar stiefvader is aangehouden als verdachte, meldt RTV Drenthe op basis van 'een zeer betrouwbare bron'. De man zou een zedenverleden hebben.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau