Oud-minister Jan Kees de Jager 50 kilo afgevallen: foto’s van voor en ná
Oud-minister van Financiën Jan Kees de Jager (CDA) wordt nog maar weinig herkend op straat. In een jaar tijd is hij zo'n 50 kilo afgevallen.
Dat meldt De Telegraaf. De krant las een intern blog in van KPN, het bedrijf waar De Jager tegenwoordig werkt. De Jager vertelt hierin dat hij zich altijd gezond voelde, ondanks zijn gewicht. Daar kwam verandering in toen hij ziek werd tijdens een zakenreis naar de Verenigde Staten. Bovendien zou KPN, in een medische check, hem hebben verteld dat zijn levensverwachtig hoger wordt, wanneer hij af zou vallen.
Dat deed De Jager met veel sporten en een mini gastric bypass, een variant op de maagverkleining. Met deze bypass komt het voedsel eerder in de dunne darm en krijgen de hersenen minder signalen om te eten.
De Jager vertelt dat hij door zijn afvalrace regelmatig van pak heeft moeten verwisselen. Ook wordt hij minder vaak herkend op straat en moet hij zich steeds vaker opnieuw voorstellen.
Metamorfose! De afvalrace van Jan Kees de Jager #Telegraaf pic.twitter.com/58eyc8QocA
— Wouter de Winther (@wouterdewinther) October 14, 2017
Oud-minister Jan Kees de Jager 50 kilo lichter: 'Moet me vaak opnieuw voorstellen' https://t.co/RJ6MmMUK2D pic.twitter.com/rW5xZZc0qJ
— RTL Nieuws (@RTLnieuws) October 13, 2017