Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Man in gezicht gestoken na verkeersruzie

Redactie

Bij een verkeersruzie in Dordrecht is een 47-jarige automobilist uit Brielle door een fietser met een mes in het gezicht gestoken. Hij heeft een snijwond van zijn wenkbrauw tot zijn neus, die in het ziekenhuis moest worden gehecht, zei de politie.

De automobilist stond gisteren bij een stoplicht te wachten. Toen hij bij groen optrok, stak opeens een fietser over. De automobilist kon een aanrijding nog maar net voorkomen door hard te remmen. Geschrokken stapte de bestuurder uit. Er ontstond een scheldpartij waarbij hij de fietser in het gezicht sloeg. Die haalde vervolgens een mes te voorschijn en stak de automobilist in het gezicht.

De Briellenaar gaf tegenover de politie toe dat hij als eerste sloeg. "Maar hij is nu meer slachtoffer dan dader'', aldus een politiewoordvoerder. De politie is op zoek naar de fietser en vraagt getuigen zich te melden.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau