Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Verwaarloosde honden met bijtwonden en meerdere puppy’s in beslag genomen

Redactie

De politie heeft vandaag vijf puppy’s en twee verwaarloosde honden in beslag genomen in een woning in Belfeld. De politie kreeg meerdere klachten en besloot een kijkje te gaan nemen.

Toen de wijkagent aankwam bij de woning trof hij daar de zeven honden aan. Beide volwassen honden waren erg verwaarloosd, vermagerd en hadden bijtwonden op hun kop.

Eén van de twee honden was de moederhond van de vijf puppy’s. Alle honden zijn in beslag genomen en de 20-jarige bewoner, die niet blij was met het in beslag nemen van zijn dieren, is in de boeien geslagen door de politie.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau