Pedo Frans W. bedreigt justitie: ‘Ik ga mannetjes inzetten: poef, poef’
De 76-jarige pedofiel Frans W. heeft de officier van justitie die zijn zaak behandelt met de dood bedreigd. Dat schrijft de Telegraaf.
'Mannetjes' zouden officier doodschieten
De bedreiging kwam gisteren aan het licht bij een eerste behandeling van W.'s zaak in Zwolle. W. zou hebben gezegd dat hij "mannetjes wilde inzetten. De officier: poef, poef."
W. wordt ervan verdacht op de Filipijnen en in Thailand minstens acht meisjes te hebben misbruikt. Dat concludeert Justitie aan de hand van foto's en filmpjes die W. zelf van het misbruik schoot. Mogelijk zou hij nog meer slachtoffers hebben gemaakt.
Zoon ook veroordeeld voor kindermisbruuk
De officier van justitie wilde W. bevragen over het dreigement, maar hij bleek niet bij de zitting aanwezig.
W. zit momenteel vast in een penitentiaire inrichting in Almelo. Frans W.'s zoon René (55) is ook veroordeeld voor seksueel misbruik van kinderen. Hij kwam met zijn slachtoffertjes in contact via een oppascentrale die hij zelf runde.