Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Oger opent nieuwe winkel waar klanten eigen kleding kunnen ontwerpen

Redactie

Oger opent nieuwe winkel waar jongeren hun eigen maatjeans, -sneakers en andere kleding kunnen ontwerpen. Dat heeft Sander Lusink, Brand Director Oger, afgelopen nacht bekend gemaakt in het WNL-radioprogramma 't Wordt Nu Laat. De nieuwe winkel gaat 'Oger design Your own' heten en wordt op 1 oktober geopend.

Volgens Lusink was het de bedoeling de zaak te openen op 15 september, maar vanwege de drukte is dat twee weken opgeschoven. De datum van 1 oktober vindt Lusink ook wel een mooie datum om met iets nieuws te komen. Zijn vader, en oprichter van Oger, wordt op die dag 70 jaar.

Oger kiest voor de nieuwe winkel om mee te kunnen in het opkomende e-commerce geweld. Sander denkt dat ze zich zo geen zorgen hoeven te maken of ze blijven bestaan.

Oger

Het merk Oger werd door de vader van Sander opgezet toen Sander 12 jaar oud was. Nadat het voor Sander lang niet goed ging op school kreeg hij de keuze: of het leger in, of de zaak in. Hij koos uiteindelijk voor dat laatste en heeft daar nog geen spijt van. Zijn oudere broer is sinds 1,5 jaar CEO van Oger en Sander en zijn vader ondersteunen hem daarbij.

Een uitgebreid kijkje achter de schermen bij het familiebedrijf Oger is te zien in Allemaal Familie op woensdag 23 augustus op NPO2.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau