Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Politie ketent jonge dief aan lantaarnpaal en maakt foto

Redactie

De Zaanse politie heeft donderdagnacht een zestal jongeren aangehouden die probeerden in te breken in een distributiecentrum van de Albert Heijn in Zaandam.

Toen de eerste agenten ter plaatse arriveerden nadat het beveiligingsbedrijf alarm had geslagen, konden ze een van de inbrekers meteen aanhouden. De anderen sloegen op de vlucht.

Om de achtervolging te kunnen inzetten besloot de politie de dief die reeds was aangehouden met handboeien vast te ketenen aan een lantaarnpaal. De volgende inbreker die werd aangehouden werd aan een hek vastgeketend.

Jongen zat 'tijdelijk' aan lantaarnpaal

Uiteindelijk kon de politie alle inbrekers, in leeftijd variërend van 17 tot 23 jaar, aanhouden. Toen er meerdere agenten ter plaatse waren, werden de vastgeketende jongens ontzet en overgebracht naar het politiebureau.

De politie plaatse een geanonimiseerde foto van de geketende jongen op Facebook met als bijschrift "voor (lantaarn)paal staan". Het is onbekend hoe lang hij aan de paal heeft vastgezeten. De melding van de inbraak kwam om 1 uur 's nachts binnen. De foto lijkt bij daglicht genomen te zijn.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau