Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Heethoofd mishandelt verkeersregelaar en hoekt agent bij aanhouding

Redactie

Een 31-jarige man uit Terheijden heeft gistermiddag in Breda een verkeersregelaar en een agent mishandeld. De man op de brommer luisterde niet naar aanwijzingen en de verkeersregelaar sprak hem daar op aan.

Hij parkeerde daarop zijn bromfiets en gaf de verkeersregelaar een klap tegen zijn hoofd. Die raakte licht gewond en besloot de politie in te schakelen.

Agenten kwamen ter plaatse en na een gesprek met de verkeersregelaar gingen ze op zoek naar de dader. Toen ze de dader aantroffen en hem wilden aanhouden, verzette hij zich. Een agent raakte gewond toen hij een elleboogstoot kreeg.

Uiteindelijk werd de man opgepakt en afgevoerd naar het politiebureau. Daar was hij nog niet gekalmeerd en schold hij de agenten uit. Er is aangifte gedaan tegen de man.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau