Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Vrouwelijke terreurverdachte (18) weer opgepakt na vrijlating

Redactie

Een 18-jarige vrouw uit Wanssum is voor de tweede keer door de politie opgepakt vanwege mogelijke betrokkenheid bij terrorisme. Dat heeft het OM bekendgemaakt, meldt ANP.

Vorig jaar gearresteerd

De vrouw werd opgepakt toen zij een moskee in Venray verliet. Ze werd vorig jaar ook al gearresteerd, maar onder voorwaarden weer vrijgelaten. Die voorwaarden heeft zij nu geschonden.

Minderjarig

De politie kan weinig zeggen over de strafbare feiten die zij heeft gepleegd, omdat zij toen nog minderjarig was.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau