Heftige beelden: 13-jarige jongen gewurgd en in water gegooid
Schokkende beelden van een groep jongeren in België die een 13-jarig landgenootje mishandelen en hem vervolgens in het water gooien. Zijn keel werd dichtgeknepen tot het tienertje flauwviel, meldt Het Nieuwsblad. Drie personen zijn inmiddels aangehouden.
Een twintig jarige man uit Mechelen is aangehouden voor de mishandeling. Twee andere jongens, van 15 en 16 jaar, zijn door de rechter in een gesloten instelling geplaatst.
“Er zijn ernstige aanwijzingen dat de verdachten het plan hadden opgevat om het slachtoffer te laten hyperventileren. Het slachtoffer zou zwaar onder druk gezet zijn om hieraan mee te werken”, zegt de parketwoordvoerder tegen de krant.
De daders en het slachtoffers zouden elkaar kennen, blijkt uit de eerste gesprekken die zijn gevoerd. De drie verdachten zouden de beelden zelf hebben opgenomen en verspreid. Op internet worden de daders inmiddels zelf ook onder vuur genomen.
Let op! Beelden kunnen heftig zijn: