Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Naakte man benadert meisjes via muziek-app

Redactie

Een man heeft een aantal leerlingen van de Van Amerongenschool in Bunschoten erg laten schrikken toen hij hen naakt benaderden via de app Musical/ly. Bij de muziekale app is het mogelijk om elkaar te zien. De meisjes kregen ineens de naakte man te zien in plaats van zingende leeftijdsgenootjes, meldt RTV Utrecht.

De directrice is er flink van geschrokken. "Een ouder kwam de directiekamer binnen en die vertelde het. En dan heb ik gelijk het idee dat we er wat aan moeten doen. Want dit is wel iets wat in de toekomst veel vaker gaat gebeuren.”

Zeker drie meisjes van de school zijn benaderd door de man. De school gaat nu met ouders in gesprek over gebruik van de app. De politie en de makers van de app zijn op de hoogte gebracht.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau