Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Heftig: Moeder belt huilend na aanslag: ‘Ik weet niet of mijn kind dood is’

Redactie

De moeder van Olivia, een meisje dat gisteren aanwezig was bij het concert van Ariana Grande in Manchester, vertelde in de show van CNN dat haar dochter nog steeds was vermist. “Het is het meest verschrikkelijke gevoel dat er bestaat”, vertelt ze huilend aan de presentator.

“Ik heb haar voor het laatst om 19:30 uur in de avond gesproken”, zegt de moeder. Als de presentator vervolgens vraagt of ze kan beschrijven wat dit met haar doet breekt de vrouw. “Je dochter is daar en je kan haar niet vinden. En je weet nog of ze dood is of nog leeft.”

LEES OOK: Terroristen kiezen nieuwe doelgroep: ‘Bewust gekozen voor kinderen’

De moeder is zeer geëmotioneerd en dat is te horen terwijl ze haar verhaal verteld. “Ik snap niet dat mensen dit kunnen doen bij onschuldige kinderen”, zegt ze snikkend.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau