Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Le Pen bekogeld: bodyguards brengen haar in veiligheid

Redactie

De Franse presidentskandidaat Marine Le Pen is donderdag tijdens een campagnebijeenkomst in Bretagne bekogeld met eieren, dat meldt het ANP. Volgens verschillende Franse media waren ongeveer vijftig tegenstanders van de leider van het Front National aanwezig bij de bijeenkomst bij een transportbedrijf.

De demonstranten riepen leuzen als ,,eruit met de fascisten.'' De presidentskandidate werd niet geraakt door de eieren en ze werd tijdig door beveiligingsmedewerkers in veiligheid gebracht.

Le Pen voert veel campagne in het westen en zuidwesten van Frankrijk omdat ze niet bijster populair is in dit deel van het land. Tijdens de eerste ronde van de verkiezingen op 23 april haalde ze in Bretagne maar vijftien procent van de stemmen.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau