Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

VIDEO: Politieman zwaar verbrand bij rellen in Parijs

Redactie

Een politieagent is ernstig verbrand tijdens de rellen die uitbraken bij de 1 mei-demonstraties in Parijs vandaag. Minstens vijf anderen raakten gewond.

Volgens een Franse actualiteitenzender werden de slachtoffers bekogeld met molotov-cocktails door jonge demonstranten met bivakmutsen op. De agent raakt gewond op het Place de la Bastille, zo weet Het Laatste Nieuws.

De Dag van de Arbeid is in Frankrijk een traditioneel moment voor demonstraties van linkse activisten. Omdat het land binnenkort een nieuwe president kiest was het vandaag nog onrustiger dan gewoonlijk.

Le Pen eist 'einde aan de chaos'

Presidentskandidaat Marine Le Pen van het Front National greep de gelegenheid aan om zich uit te spreken tegen de demonstranten. Op Twitter liet ze weten 'eer te willen betuigen' aan de gewonde agenten en vroeg ze om een einde aan dit soort "chaos" in de Franse straten.

Inmiddels is het weer rustig op de straten van Parijs.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau