Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Slachtoffer gewapende overval overlijdt, daders spoorloos

Redactie

Bij een woningoverval in het Limburgse Geleen is vannacht zo veel geweld gebruikt dat de eigenaar van de woning vanochtend aan zijn verwondingen is overleden. De politie is een groot onderzoek gestart.

De overval vond vannacht rond 03.00 uur plaats aan de Beatrixlaan. Daarbij zijn schoten gelost. De politie vermoedt dat er meerdere mensen betrokken waren bij de overval, maar de daders zijn op dit moment nog spoorloos. Getuigen worden opgeroepen zich te melden.

Alsof de voordeur in elkaar werd geramdDe bovenbuurvrouw van het slachtoffer vertelt in Goedemorgen Nederland dat ze wakker werd van geschreeuw en harde klappen: "Het was alsof ze de voordeur in elkaar ramden." Toen ze de moed had verzameld om door het raam te kijken, zag ze twee daders wegrennen. Ze geeft aan erg geschrokken te zijn: "Dat zoiets hier kan gebeuren... De ambulance is weggereden zonder iemand erin." De bovenbuurvrouw stelt dat er vorig jaar ook al is ingebroken bij het slachtoffer.

Limburg wordt geteisterd door een golf aan woningovervallen. In Maastricht kwam eind januari een bejaarde vrouw om het leven nadat ze werd overvallen in haar eigen huis.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau